מרכז לימודי רב תחומי יהבים

מורים איכותיים

אנחנו נעזרים במורים מקצועיים, בעלי ניסיון והכשרה, שאוהבים ללמד ואוהבים תלמידים - והדבר ניכר בקשר שנוצר עם התלמידים, בהתמדה שלהם בהגעה לשיעורים ובהתקדמות בבית הספר.

קבוצות לימוד קטנות

עד 6 תלמידים ומותאמות ברמה. שיבוץ התלמידים מתחשב במספר פרמטרים, לדוגמא: ברמה האישית של התלמיד (אם יש פערים, למשל), במטרות שלו, בכיתה בה הוא לומד ועוד.

תמורה גבוהה

תמורה הרבה יותר משמעותית משיעור פרטי בלבד, כולל ליווי מקצועי של יועצת המאפשר להורים להיות מעורבים יותר, לקבל פידבק מהמורים ולחשוב ביחד, מהן המטרות אותן רוצים להשיג.

ורד יהב - 25 שנה בתחום החינוך

המרכז הוקם ומנוהל על-ידי ורד יהב, בעלת M.A  בייעוץ חינוכי ומומחית לאבחון וטיפול בשיטת אירלן. הפעילות במרכז משלבת מקצוענות לימודית אקדמית לצד סבלנות, העצמה, חיזוק ביטחון עצמי ואווירה נעימה, שילוב המביא להצלחה מוכחת ועל כך יעידו הבוגרים שלנו עם מעל ל 85% זכאות לבגרות.

עם וותק של 25 שנה בתחום, הליווי האישי של ורד לתלמידים ולהורים משלים את העבודה המקצועית של המורים במרכז ומבטיח ראייה כוללת של הצרכים השונים. אנו מקפידים על יחס אישי לכל תלמיד, תוך שמירת קשר הדוק בין התלמיד, ההורה ובית הספר, כבסיס ללמידה נכונה. בדרך זו ניתנת תמיכה אשר משלימה את הצורך עבור תלמידים מתקשים. בנוסף, הניסיון המקצועי של המורים שלנו והקבוצות הקטנות של הלמידה מאפשרים לכל תלמיד לבוא לידי ביטוי ולהצליח.

הראייה הכוללת של צרכים או קשיים שונים, מעבר לבעיות הלמידה, היא הכוח המניע והייחודי לנו.

מרכז יהבים מציע מגוון רחב של פעילויות

מרכז אקסטרני ללימודים לבגרות – המרכז פועל בשעות הבוקר והערב, ומציע קורסים לבגרות אקסטרנית לתלמידים תיכון ולחיילים משוחררים. ייחודיות המרכז באה לידי ביטוי בקבוצות הלימוד הקטנות, המאפשרות לתלמידים ולמורים להתמקד בלמידה ולהגיע לתוצאות מרשימות ולהישגים גבוהים. תלמידים אקסטרנים בגיל התיכון לומדים באופן מלא ביהבים וניגשים לבגרות במרכז.

מרכז לתגבורים – המרכז מציע ליווי פרטני או בקבוצות קטנות אחרי שעות הלימודים במתמטיקה, אנגלית, שפה, הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה. במרכז עובדים מורים מקצועיים, בעלי הסמכה וניסיון בתחום. הלמידה בקבוצות הקטנות (עד 6 תלמידים בקבוצה) מאפשרת לתלמידים לשמור על רמה לימודית גבוהה, לצמצם פערים ולעתים קרובות אף להקדים את הנלמד בכיתה ולשפר את הביטחון העצמי.

הפעילות בהנחיית מורים מנוסים בעלי הכשרה ספציפית בהקניית אסטרטגיות למידה, המלמדים בדרי הוראה המותאמות לצרכי התלמידים.

אבחונים ובדיקות – במרכז לימודי יהבים מתקיימים אבחונים פסיכו דידקטיים, אבחונים דידקטיים, בדיקות מוקסו ובדיקות אירלן. קיימים הסדרים עם קופות החולים. האבחונים מוכרים על ידי משרד החינוך ובתי הספר. האבחונים מתבצעים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, על ידי אנשי מקצוע מומחים ובכירים.

 

סדנאות – כחלק מהליווי ומראיית העולם הייעוצית, מוצעות במרכז סדנאות ופעילויות מסוגים שונים בשיתוף של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה:

 

  • הנחיית הורים לילדים עם הפרעות קשב.
  • כישורים חברתיים לבוגרים: הנותנת מענה בשימור והתחלת  קשר, כניסה למקומות חדשים, התמודדות עם חרדה חברתית ועוד..
  • אסטרטגיות למידה בשיטת הסכמות לתלמידי חט"ב ותיכוניים ועוד…

תגבור לימודי בבתי הספר – במרכז לימודי יהבים מתמחים בשיתופי פעולה עם מוסדות וארגונים בתחומי התגבור הלימודי. מאחורינו שיתופי פעולה רבים בהקמת פרוייקטים לתגבור ושילוב תלמידים מתקשים במערכת החינוך. הקמת מרכזי למידה לאחר שעות הלימודים בבתי הספר, השלמת בגרות ו 12 שנות לימוד, תגבור אינטנסיבי לקראת בגרויות ופרויקטים נוספים בהתאמה אישית גם לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות של קשב וריכוז.


נגן וידאו

2013 © כל הזכויות שמורות לורד ואמיר יהב - מרכז לימודי יהבים
שינוי גודל פונט