חוגי העשרה בגדרה | חוגים לילדים | חוגים למבוגרים - מרכז לימודי רב תחומי יהביםיהבים

חוגי העשרה וכיף


רוב השנה אנחנו נתונים ללחצים הקשורים ללימודים – מבחנים, בחנים, עבודות.. חשוב לנו לתת אפשרות להגיע לפעילויות של כיף והעשרה שאינן קשורות באופן ישיר ללמידה פורמלית בבית הספר, אך תורמות ומעשירות לא פחות. השנה, לראשונה, החלטנו ביהבים, להציע מספר חוגי העשרה לילדים, לנוער ולמבוגרים.

חוגי העשרה - תנועה

לילדים בגילאי גן-כיתה א'

אנו מציעים חוג שנקרא "לשיר ולרקוד עם האותיות", בהנחיית אירית בן-צור, שכתבה ופיתחה את כל התכנים.

כל אות זוכה לטיפול מלכותי ולהיכרות מעמיקה דרך שירים, ריקודים, תנועות – והכי חשוב, היכרות מעמיקה עם אוצר המלים שלה. החוג משלב הרבה תנועה, שירים, חידונים והעשרה – מומלץ מאד למי שרוצה שהילד שלו יגדל להיות אוהב-שפה ואוהב קריאה!

חוגי העשרה - בניית אתרים

לילדים מגיל 10 ומעלה

חוג לבניית אתרי אינטרנט (שנתי) – משתתפי החוג ילמדו לבנות אתר בשפת html מהתחלה ועד הסוף, לאחסנו (בחינם), ולתחזק אותו, כלומר – יהיו להם כלים להוסיף, להוריד ולשדרג את התכנים של האתר. בנוסף – כשהאתר כבר יהיה בנוי יינתנו למשתתפים כלים בסיסיים בגרפיקה. משתתפים שירצו יוכלו לבנות אתר נוסף או להמשיך ולפתח את האתר הראשון.
אין צורך בידע קודם, רק בסקרנות ואהבה לתחום. ניתן להצטרף מכיתה ה' ומעלה.

חוגי העשרה - קסמים

קורס קוסמים

נכון שתמיד רציתם לדעת "איך הוא עושה את זה" כשקוסם מצליח לעשות משהו בלתי רגיל? אז הנה ההזדמנות שלכם! במהלך הקורס נלמד לבצע קסמים הקשורים לקלפים, למשחקי ילדות, לאמנים ויוצרים ידועים ומפורסמים (כשהודיני פוגש את צ'פלין, למשל), ואפילו – לטלפון הנייד שלנו! מנחה הקורס הוא סגן נשיא איגוד הקוסמים בארץ, ובוגרי החוג יוכלו לגשת למבחני הקבלה לאיגוד.
תפתח קבוצה לצעירים מתחת לגיל 18 (מגיל 10 ומעלה) וקבוצה למבוגרים מעל גיל 18. ההנאה מובטחת לכל משתתף!

חוגי העשרה - גיטרה

חוג גיטרה קבוצתי

מה יותר מהנה ומעשיר מללמוד לפרוט על גיטרה? אנחנו מציעים חוג בקבוצה של עד 8 משתתפים, במהלכו נכיר את האקורדים, את הפריטה ואת הקסם שבנגינה ובליווי. הלימוד ייעשה עם מורה ותיק ומנוסה, בוגר (ומפקד) של להקה צבאית, שעוסק כל חייו במוסיקה. תהיה התייחסות גם לנושאים הקשורים לתיאוריה, אך הקורס הוא מעשי. מהשיעור הראשון תוכלו לשבת בבית וללוות את עצמכם או אחרים בשירה!
תפתח קבוצה לנוער מגיל 12 ומעלה וקבוצה למבוגרים.

חוגי העשרה - כתיבת סיפורים

סדנה לכתיבת סיפורי חיים

הסדנה מיועדת לאנשים המרגישים כי יש להם סיפור אישי שהם רוצים לתעד. במהלך הסדנה מתייחסים בכל מפגש לצומת חשוב בחיים, ומשתתף אחד משתף את הקבוצה בסיפור חייו, בתיעוד של מצלמת וידאו. בסוף הסדנה מקבל כל משתתף סרט ערוך של סיפור חייו, וגם תקציר של העשייה הקבוצתית. מנחה הקבוצה מתמחה בהנחיית הקבוצות הללו ומעביר חוויה שנשארת בלב המשתתפים לאורך זמן, וגם מזכרת משמעותית של סרט וידאו.

שינוי גודל פונט
2013 © כל הזכויות שמורות לורד ואמיר יהב - מרכז לימודי יהבים