סדנאות

סדנת כישורים חברתיים למבוגרים

אנו חיים בסביבה דינמית ומורכבת, מעורבים במערכות יחסים עם משפחה וחברים ולומדים להתאים את עצמינו למציאות בה אנו חיים. אם אתם בני 23 ומעלה ומרגישים שאינכם מביאים לידי ביטוי את הערך והיצירתיות שלכם, מתקשים במערכות יסים ולעיתים חשים אי התאמה, מקומכם איתנו….אנו חיים בסביבה דינמית ומורכבת, מעורבים במערכות יחסים עם משפחה וחברים ולומדים להתאים את עצמינו למציאות בה אנו חיים. אם אתם בני 23 ומעלה ומרגישים שאינכם מביאים לידי ביטוי את הערך והיצירתיות שלכם, מתקשים במערכות יסים ולעיתים חשים אי התאמה, מקומכם איתנו….

התמודדות עם ילדים בעלי הפרעת קשב

קבוצת הורים לילדים עם הפרעות קשב.
 
שם הקבוצה: אולימפיאדה להורות מנצחת לילדים עם הפרעות קשב וריכוז
מנחה: מיכל מנצור
הקבוצה מיועדת לתת מענה להורים המתמודדים עם ילדים המאובחנים עם הפרעות קשב כדי לסייע להם להגיע לבית מאושר יותר – מבחינת הורים, ילדים, יחסים בין אחים והתמודדות עם בית הספר. 

 

סדנת הצלחה לתלמידי תיכון וחט"ב - לומדים איך ללמוד

לומדים איך ללמוד אחת ולתמיד עם יובל – אימון אינטגרטיבי משולב בשיטת הסכמות.  אימון ילדים ונוער באמצעות שיטה המשלבת מגוון כלים פרקטיים ללמידה איכותית, רכישת מיומנויות של עבודה שיטתית,ארגון ללמידה ללמידה ניהול זמן בתקופת מבחנים ועוד. המיומנויות הנרכשות מחברות את הילדים ליכולות של עצמם, עוזרות להם לבחון את האמונות המגבילות שלהם, להתעמת איתן ולהפוך את החשיבה לחיובית.

 

מרכז לימודי יהבים - שהחינוך נמצא בידיים שלנו

מרכז לימודי יהבים הינו מרכז ייחודי, הפועל בגדרה ומשרת את איזור השפלה והדרום. המרכז הוקם ומנוהל על ידי ורד ואמיר יהב, בגישה המדגישה שילוב בין סבלנות, העצמה וחיזוק הביטחון העצמי באווירה נעימה, לבין מקצוענות לימודית ואקדמית. ורד בעלת ותק של 26 שנים בתחום הייעוץ החינוכי (MA בייעוץ חינוכי מהאוניברסיטה העברית), והליווי האישי לתלמידים ולהורים משלים את העבודה המקצועית של המורים במרכז ומבטיח ראייה כוללת של הצרכים השונים.
ורד
ורד יהב
מנכ"לית המכון

2013 © כל הזכויות שמורות לורד ואמיר יהב - מרכז לימודי יהבים
שינוי גודל פונט